Verkoop Gas Pioneer

08-02-2010

Deze week heeft de huurder de Gas Pioneer teruggekocht. De voormalige eigenaar heeft de call-optie uitgeoefend en het schip weer van ons overgenomen. Hiermee is onze eerste financiering succesvol beëindigd.


De Gas Pioneer is gedurende een periode van ruim vier jaar bijzonder winstgevend geweest voor NBZ en haar aandeelhouders. Met de opbrengst is NBZ op zoek naar nieuwe financieringen. De onderhandelingen over een mogelijke nieuwe deal bevinden zich in een afsluitend stadium.


« Ga Terug

Uitgifte koers

ISIN NL0009766765

 

21 mei $ 35,68

18 mei $ 35,67
16 mei $ 35,66
15 mei $ 35,69
14 mei $ 35,69

 


Bereken uw investering in euro's

Calculator

Sluiten


Bereken uw investeringbedrag in euro's
Vul het aantal aandelen in waarmee u wilt deelnemen.

Het investeringsbedrag bedraagt bij:


aandelen     €

 

Het eurobedrag is berekend op basis van de huidige koers van het aandeel NBZ = USD 35,68 en een dollarkoers van USD 1 = EUR0,7861

Nieuwsbrief

 

Wilt u op de hoogte blijven van de laatste

ontwikkelingen van belegginsfonds NBZ?

 

Aanmelden

Aanmelden nieuwsbrief

Sluiten


 Formulier 

De velden met een * zijn verplicht.

heer

mevrouw

ja

Deze pagina

 

    doorsturen

    Doorsturen

    Sluiten


    Interessante informatie
    Ik las deze informatie van het Nederlandse Beleggingsfonds in Zeeschepen op nbzfonds.nl. Wellicht is dit ook interessant voor jou. Hartelijke groeten.

       

    Bookmark
    printen
    opslaan
    pdf PDF maken
    contact

  • AFM logo